تبلیغات
MasterOfLove - prance of persia(the forggoten sands(
شنبه 2 مرداد 1389

prance of persia(the forggoten sands(

   نوشته شده توسط: nariman DarK    نوع مطلب :متفرقه ،

قصد دارد با عرضه‌ی PoP: The Forgotten Sands، سه گانه‌ی شن‌های زمان را مجدداً احیا کند. داستان بازی بین نسخه‌های یک و دو به وقوع می‌پیوندد. پرنس در حال سفر به سمت قلمرو برادرش است، اما بعد از رسیدن به آنجا، جنگ عظیمی را میبیند و ماجراجویی او نیز آغاز می‌شود. سازندگان می‌خواهند سبک و سیاق گیم‌پلی بازی را همانند سه‌گانه‌ شن‌های زمان طراحی کنند تا بلکه طرفداران قدیمی این سری محبوب را بار دیگر راضی کنند.
باقی در ادامه ی مطلب...


Ubisoft قصد دارد با عرضه‌ی PoP: The Forgotten Sands، سه گانه‌ی شن‌های زمان را مجدداً احیا کند. داستان بازی بین نسخه‌های یک و دو به وقوع می‌پیوندد. پرنس در حال سفر به سمت قلمرو برادرش است، اما بعد از رسیدن به آنجا، جنگ عظیمی را میبیند و ماجراجویی او نیز آغاز می‌شود. سازندگان می‌خواهند سبک و سیاق گیم‌پلی بازی را همانند سه‌گانه‌ شن‌های زمان طراحی کنند تا بلکه طرفداران قدیمی این سری محبوب را بار دیگر راضی کنند.
سال پیش بود كه شركت بازی سازی یوبی سافت امتیاز بازی ناشناسی به نام Prince of Persia را از خالق آن جردن مكنر خریداری كرد. عنوانی كه بر اساس كتاب "الف للیله و لیله" یا به زبان پارسی "هزار و یك شب" نوشته شده بود. در سال 2003 بود كه یوبی سافت در سبك اكشن ماجراجویی انقلابی به پا كرد و بدین گونه بود كه اولین بازی از سه گانه‌ی شن های زمان بوجود آمد. PoP: The Sands of Time در آن سال بدون شك بهترین بازی سبك خود بود. بازی روایتی موفق از داستان شاهزاده‌ای بود كه نیروی شن‌های زمان را به اشتباه آزاد كرد و موجودات زیادی را به شن تبدیل كرد اما سرانجام در پایان بازی موفق شد همه چیز را به حال اول بازگرداند. قسمت دوم از سه‌ی گانه شن‌های زمان Warrior Within بود كه در آن ماجرا هفت سال پس از جریانات اتفاق افتاده در بازی اول روایت می شد كه شاهزاده پارسی تبار در سدد شكست دادن محافظ زمان و در نتیجه تعیین سرنوشت خویش بود. این بازی كه تا حدودی فدای پول پرستی یوبی‌سافت پس از فروش چشم گیر نسخه‌ی اول شده بود نسبتاً ضعیف‌تر از The Sands of Time ظاهر شد. سرانجام با عرضه‌ی The Two Thrones سه گانهی محبوب PoP به پایان رسید. بازی روایتگر ادامه‌ی داستان و ستیز شاهزاده با دشمن همیشگیاش بود، دشمنی كه قصد جانش را داشت چیزی نبود جز نیمه‌ی تاریك خود شاهزاده و در نهایت شاهزاده موفق شد بر نیمه‌ی تاریك خود چیره شود.

جاوا اسكریپت

خدمات وبلاگ نویسان